PIPETTE TIPS
Biomedical Technology

ne do t'ju sigurojmë
gjithmonë merrni më të mirë
rezultatet.

Merrni mostra falasSHKO

♦ Suzhou ACE Biomedical Technology Co, Ltd është një kompani profesionale e angazhuar për të siguruar materiale të konsumit të disponueshëm plastik dhe laboratorik me cilësi të lartë të përdorura në spitale, klinika, laboratorë diagnostikues dhe laboratorë të kërkimit shkencor të jetës.

♦ Ne kemi përvojë të gjerë në kërkimin dhe zhvillimin e plastikës në shkencën e jetës dhe prodhon materialin më inovativ të konsumit biomjekësor mjedisor dhe miqësor. Të gjitha prodhimet tona prodhohen në klasën tonë 100,000 dhoma të pastra. Për të siguruar cilësinë më të mirë që plotëson ose tejkalon standardet e industrisë, ne përdorim vetëm lëndë të parë të virgjër me cilësi më të lartë për të bërë produktet tona

about us

eksploroni tonat sherbimet kryesore

Specializuar në pjesë mjekësore dhe biolab me sasi të lartë

ne do të sigurojmë që ju gjithmonë të merrni
rezultatet më të mira.

 • 2016

  Themeluar

  Që nga fillimi i saj, ACE është zotuar të prodhojë dhe furnizojë konsumatore superiore mjekësore dhe laboratorike për klientët tanë.
 • 3

  Qëllimet e Shërbimit

 • 1. Furnizimi me teknologji të përparuar të prodhimit
 • 2. Oferta e kuotimit konkurrues
 • 3. Siguroni shërbime të shkëlqyera pas shitjes
 • 30

  Inxhinierë profesionistë

  Të gjitha prodhimet tona janë të dizajnuara nga inxhinierë me përvojë.
 • 20

  Klientët

  Klientët tanë në më shumë se 20 vende.

OEM SHERBIMI DHE Automatizimi

të fundit Lajme

shiko më shumë
 • Pllaka pusi të thella

  ACE Biomedical ofron një gamë të gjerë mikroplacesh sterile të pusit të thellë për aplikime të ndjeshme biologjike dhe zbulimin e ilaçeve. Mikropjatat e pusit të thellë janë një klasë e rëndësishme e enëve plastike funksionale që përdoren për përgatitjen e mostrës, ruajtjen e përbërjes, përzierjen, transportin dhe grumbullimin e fraksioneve. Ata ...
  Lexo më shumë
 • Bëj pipetë të filtruar ...

  Në një laborator, rregullisht merren vendime të vështira për të përcaktuar se si të kryhen më mirë eksperimentet dhe testimet kritike. Me kalimin e kohës, këshillat e pipetave janë përshtatur për t'iu përshtatur laboratorëve në të gjithë globin dhe ofrojnë mjetet në mënyrë që teknikët dhe shkencëtarët të kenë aftësinë për të bërë kërkime të rëndësishme. Kjo është e veçantë ...
  Lexo më shumë
 • A janë termometri i veshit ...

  Ata termometra infra të kuq të veshit që janë bërë kaq të njohur nga pediatrit dhe prindërit janë të shpejtë dhe të lehtë për t’u përdorur, por a janë të sakta? Një përmbledhje e hulumtimit sugjeron që ato mund të mos jenë, dhe ndërsa ndryshimet e temperaturës janë të vogla, ato mund të bëjnë një ndryshim në mënyrën se si trajtohet një fëmijë. Resea ...
  Lexo më shumë