Produktet

 • MGI Agilent 250ul Robotic Tips

  Këshilla Robotike MGI Agilent 250ul

  250 μL Këshilla të qarta 96 Formati i sugjerimit Pastroni pajtueshmëri jopirogjenike pa poliropilen RNase- / DNase pa qëndrueshmëri: Agilent / Velocity VPrep dhe Bravo 96LT & 8LT
 • Thermoscan Probe Cover

  Mbulesa e Sondës Termoskan

  Mbulesa e Sondës Braun Thermoscan IRT6520 PRO6000
 • Thermometer cover

  Mbulesa e termometrit

  • Përdorni për termometër dixhital të tipit stilolaps • Jo-toksik; Plastike e gradës mjekësore; Letër për shkallën e ushqimit; Elasticitet i lartë • Ndihmon në parandalimin e përhapjes së infeksionit • Madhësia e tij përputhet me termometrat dixhitalë
 • Reagent Bottles

  Shishet e reagentit

  Polipropilen me qartësi të lartë, pa aditivë, pa agjent çlirimi
  Rezistencë ndaj rrjedhjeve gjatë përdorimit dhe transportimit
  Jo-pirogjenike dhe autoklavuese 
  Rezistent ndaj tretjes kimike të rregullt   
  Materiali: PP, HDPE
  Ngjyra: E qartë dhe kafe
 • 96 Well PCR Plate

  96 E pra Pllaka PCR

  Muret unike, të hollë të pusit japin transferimin maksimal dhe të qëndrueshëm të nxehtësisë
  Dizajni i ngritur i buzës rreth secilit pus mundëson mbyllje të sigurt dhe mbrojtje nga avullimi
  Kuverta e pllakave të sheshta lehtëson vulosjen dhe trajtimin
  Në përputhje të drejtpërdrejtë me të gjithë ciklistët kryesorë termikë të mëdhenj, përfshirë platformat ABI dhe sekuencorët pa adaptues të nevojshëm
 • Ear Otoscope Specula

  Specula e Otoskopit të veshit

  Veshje e disponueshme Speculare 2.75 mm dhe 4.25 mm për Riester Ri-fushë L1 dhe L2, Heine, Welch allyn dhe Otoskopë xhepi të Markës Dr.Mom.
 • 1.2ml 96 Square well plate

  1.2ml 96 Pjatë katrore e pusit

  Pllaka 96 Well Square Deep Well Plate-1.2mL V Bottom SBS Standard-PP material
 • 1.2ml 96 Round well plate

  1.2ml 96 Pjatë e rrumbullakët e pusit

  96 Pllakë pusi e thellë pusi-1,2mL U SBS Standard-PP materiali fundor
123 Tjetra> >> Faqja 1/3