Na kontaktoni

Teknologjia Biomjekësore Suzhou ACE Co, Ltd

Adresë

Parku Industrial Wujiang Bache Jingyi Road 88 #, Qyteti Suzhou, Provinca Jiangsu, Kinë

Telefoni

TEL: +86 18912386807

TEL: +86 18912366035

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtune, E diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni