Mbyllëse silikoni 96 Squre Well për pjatë të thellë të puseve

Mbyllëse silikoni 96 Squre Well për pjatë të thellë të puseve

Përshkrim i shkurtër:

Mbyllja e pllakës silikoni të puseve të thella me 96 puseta Mbyllja e mikropllakës së pusit të thellë për laborator


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Mbyllje silikoni për pllaka PCR, pllaka pusesh të thella drejtkëndëshe ose të rrumbullakëta, shirita dhe pllaka Elisa

Karakteristikat e produktit:

1.Operues më i lehtë.

2. Një gamë e gjerë impermamats ofrojnë mbrojtje të patejkalueshme për tretësit e avullueshëm.

3. Filmat dhe dyshekët mund të përdoren në një gamë të gjerë temperaturash, ato janë të përshtatshme për shumicën e aplikacioneve.

4. Kapakët e puseve termoplastike elastomerike rezistente kimikisht të shpuara janë të shkëlqyera për të forta deri në -80℃.

5. Tapa silikoni të pusit të prerë paraprakisht lejojnë që majat e pipetës ose sondës të hyjnë në pus pa dëmtuar kapakun.

PJESA NR

MATERIALI

SPECIFIKIM

APLIKACION

NGJYRË

PC / CASE

A-SSM-S-96

Silikoni

Pusi katror

96 Pllakë pusi katror

Natyra

100

A-SSM-R-83

Silikoni

Pusi katror

96 Pllakë me pus të rrumbullakët

Natyra

100

A-SSM-R-73

Silikoni

Rrumbullakosni mirë

96 Pllakë me pus të rrumbullakët

Natyra

100

A-SSM-R-PCR

Silikoni

Rrumbullakosni mirë

Pllakë PCR 96 pusesh

Natyra

100


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni