Контактирајте не

Суджоу АЦЕ биомедицинска технологија копродукции, ООД

Адреса

Индустриски парк Вуџијанг Баче, Jingyi Road 88 #, градот Сужоу, провинција ianиангсу, Кина

Телефон

ТЕЛ: +86 18912386807

ТЕЛ: +86 18912366035

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја